Booking.com TR
Anasayfa / İstanbul Öğretmenevleri, Öğretmenevleri, Şehir 30 Eylül 2014 665 görüntülenme

Zübeyde Hanım Öğretmenevi

2002 senesinden beri Ataşehir girişinde 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik ekibi ile korunarak hizmet vermeye devam eden Zübeyde Hanım Öğretmen Evi misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

12 dbl, 12 suit ve 76 standart odası bulunan Zübeyde Öğretmen Evi, odalarındaki konfor ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Odalarda yer alan, minibar, saç kurutma makinesi, tv, telefon, split klima, 24 saat sıcak su ve uydu sistemi ile konforu üst düzeyde tutmaktadır.

Zübeyde Öğretmen Evi’nde kültür gezileri, sanat etkinlikleri, kültür gezileri, okul gezileri gibi gruplarada hizmette sunulmaktadır.

Toplam 670 kişilik oturma düzeni, ses ve ışık odası, hareketli sahnesi ile teknolojinin üst düzeyde olduğu konferans salonu, her türlü gösteri, konferans, resital, okul mezuniyet töreni, resital, konser ve hatta nikahlarada ev sahipliği yapmaktadır. 500 kişilik fuaye alanı, misafirlere cafe break ve kokteyl hizmetinin yanı sıra, her türlü süsleme ve ekipmanada sahiptir.

Ayrıca 20-40-60-80-100-200 ve 300 kişilik toplantı salonlarıyla eğitim seminerlerine, apartman yönetim toplantılarına, özel toplantılara da ev sahipliği yapmaktadır. 3 ayrı kapalı restoranı, 600 kişilik bahçesi ve 300 kişilik terası olan Zübeyde Hanım Öğretmenevi okul mezuniyet yemekleri, düğün, davet, parti, doğum günü, yemek organizasyonları için eşsiz bir seçimdir.

İçeri girdiğiniz andan itibaren ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olabileceksiniz. Sıcacık ve tertemiz odanıza yerleştiniz, lobby de günlük gazetelerinizi okurken bir kahve mi içmek istersiniz? Kuaföre mi gideceksiniz? Yoksa internet odasında internete mi bağlanacaksınız veya laptopunuzla bulunduğunuz her yerden internete mi gireceksiniz? Ya da fitness salonumuzda günlük sporunuzu yapıp saunadan mı faydalanmak istiyorsunuz? Spor salonumuzda basketbol, voleybol oynayıp arkadaşlarınızla turnuva mı yapmak istiyorsunuz? Masa tenisi ya da bilardo oynamak mı? İşte doğru adrestesiniz.

Akşam müzik dinleyerek romantik ortamda, yemek mi yiyeceksiniz? Halkla ilişkiler departmanımız rezervasyonlarınızı bekliyor.

Lobby de bulunan “Ortak Noktalı ATM” ile banka işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Canınız mı sıkıldı? Haydi lokalimize buyrun lütfen. Arkadaşlarınızla oyun oynarken D-Smart ve Digitürk’ten maç yayınlarını da izleyebilirsiniz.

Akşam bir davete mi katılacaksınız? Haydi kuaföre…

Ayakkabılarınız için Lostra hizmeti de var.

Valizinizde elbiseleriniz mi kırıştı? İşte size ütü ve yıkama servisi…

Kapalı otoparkımız ve oto yıkama servisimiz de emrinizde…

Ayrıca öğretmenevimiz ulaşım açısından çok merkezi bir yerde bulunmaktadır. Avrupa yakasına geçmek için 5 dakikalık bir yürüme mesafesi ile ulaşım araçları imkanınada sahipsiniz.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve düşünün.Bir öğretmenevinden beklenilenin çok fazlasını sunuyoruz değil mi???

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Zübeyde Hanım Öğretmenevi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 216 576 24 11 - 0 216 574 38 18
  • Faks: 0 216 574 37 94
  • Adres: Ataşehir Girişi BP Benzin İstasyonu Arkası Merdivenköy Yolu No : 1 Ataşehir / İstanbul
  • E-mail: bilgi@zubeydehanimogretmenevi.com

Booking.com