SON DAKİKA
Ataşehir Öğretmenevi Kemaliye Öğretmenevi Orta Öğretmenevi Kalkandere Öğretmenevi Rize Öğretmenevi Pazar Öğretmenevi Ardeşen Öğretmenevi
Anasayfa / Öğretmenevleri 01 Kasım 2014

Eceabat Öğretmenevi

Eceabat Sabancı Öğretmenevi, ilçe merkeze ve iskeleye yürüme mesafesi sadece 10 dakikalıktır. Eceabat Öğretmenevi restaurant bölümü binanın alt katında 45 kişilik kullanım alanına sahiptir. 2 adet restaurant bulunmaktadır. Restaurant bölümünde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemek hizmeti verilmektedir. Ayrıca mesai günlerinde öğlen vakti tabldot diğer zamanlarda alakart usulü çalışmaya devam etmektedir.

Yazın deniz manzarası bulunan teras bölümü 100 kişilik olarak hizmet vermektedir. Dinlenme salonu, bahçe bölümü, otopark, 10 oda ve 26 yatak kapasiteli otel bölümü vardır. Odalar’da tv, bağımsız tuvalet, banyo kışın kalorifer, yazın ise güneş enerjisi ile sıcak su hizmeti verilebilmektedir. 5 oda ise deniz manzarasına sahiptir.

Eceabat Öğretmenevi fiyatları; Üye 24 Kamu personeli 30, Misafirlere ise 35 TL. Fiyatlar oda fiyatlarıdır, kişi başı yatak fiyatlandırma yapılmıştır.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Eceabat Öğretmenevi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 286 814 14 99
  • Faks: 0 286 814 14 99
  • Adres: Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 84 Eceabat / Çanakkale