Booking.com TR
Anasayfa / Ankara Öğretmenevleri, Öğretmenevleri, Şehir 10 Nisan 2016 1.609 görüntülenme

Ankara Öğretmenevi

Ankara Başkent Öğretmenevi Ankara’nın Çankaya İlçesi Beşevler Semtinde yer almaktadır.

Başkent Öğretmenevi 1993 yılında 600 yatak kapasitesi ve 290 oda ile misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Başkent Öğretmenevi, kaferyası, restaurantları, kahvaltı salonu, roof barı, pastane, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, konferans salonu, düğün salonları, toplantı odaları, fuaye sergi, kokteyl salonları, bilişim odası, erkek ve bayan kuaför salonu, fitness ve saunası ile değerli öğretmenlerimize her türlü sosyal imkanı sunmaya devam etmektedir.

Başkent Öğretmen Evi, Ankara’da yıllardır misafirlerine kaliteli ve çağdaş bir hizmet vermektedir. Başta öğretmenler olmak üzere tüm müşterilerin büyük beğeni ile uğrak mekanı olmaya devam etmektedir.

Ankara Öğretmenevi fiyat için lütfen sağ tarafta yer alan telefon bilgileri ile iletişime geçiniz. Sitemizde yer alan fiyatlar farklılık gösterebilir.

Ankara Öğretmenevi Fiyatları;

Öğretmen : 75 TL – Kamu Personeli : 85 TL – Sivil : 95 TL

Belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 15 yorum yapılmış.

 1. HASAN KORKMAZ 11 Ağustos 2013

  Bu fiyatlar tek maaşlı bir öğretmene göre pahalı. Burada amaç hizmet mi karmı.

 2. TÜLİN ALTIAY 13 Eylül 2013

  Bu fiyatlar bir öğretmen için çok pahalı. Öğretmen evinden herkes faydalansın tabi ki.. fakat üye öğretmenler çok çok ucuza faydalanmalılar… Yazılan fiyatlar bize göre lüks oteller gibi..

 3. Ömer Öztürk 21 Eylül 2013

  Ben öğretmen değil yazarım. Ankaraya gelmeden önce, nezih yerdir diye kalmak için aradım. 95 lirayı duyunca afalladım. Burada, Üsküdar’da en pahalı otel seksen t.l. Üstelik burası tarihi ve turistik şehir. Ankara pahalı bir şehir olmasa gerek. Elbette bu kurum da para kazansın ama 1 trilyon servetin olsa 95 t.l. vermek istemezsin. Sanki daha baştan bir kazık atma çabası seziliyor.

 4. Yakup 20 Kasım 2013

  Ankara benim 18 yıl yaşadığım bir kent.Şu anda İstanbul da yaşıyorum,fakat iş ve akraba bağlarım nedeniyle sık sık gidip gelmek durumundayım,ve her gelişimde öğretmen evlerini tercih etmek istiyorum,fakat bu ücretlerle artık imkansız hale gelen konaklama masrafı nedeniyle kalamıyorum.Ben emekli bir vatandaş olarak daha uygun bir fiyat düzenlenmesini talep ediyorum.

 5. hülya 06 Ocak 2014

  öğretmen dışında herkes konaklayabiliyorsa adını niye öğretmen evi koymuşlar bunu anlamakta zorlanıyorum

 6. esra 12 Ocak 2014

  Bu fiyatlar ne çok şaşırdım öğretmenevi fiyatlarına bir sabitli,k getirilmeli bence 30 35 liraya kaldığım öğretmenler evleride pekala 5 yıldızlı imkanlar sunuyordu.sadece Ankarada olması mı bu fiyatı gerektiriyor.

 7. ethem 31 Ocak 2014

  ğretmen dışında herkes konaklayabiliyorsa adını niye öğretmen evi koymuşlar bunu anlamakta zorlanıyorum
  Bu fiyatlar bir öğretmen için çok pahalı. Öğretmen evinden herkes faydalansın tabi ki.. fakat üye öğretmenler çok çok ucuza faydalanmalılar… Yazılan fiyatlar bize göre lüks oteller gibi..

 8. Erol Arig & Gülderen Arig 11 Şubat 2014

  Degerli Tülay hanima ben sahsim olarak. Telefonda oda rezerve etmek istedigimde yardim severligi ve nezaketinden dolayi kendilerine tesekkürlerimi bu an iletmek istedim.
  Saygilarimla
  Erol arig

  11.2.2014 Sali Zürich Isvicre

 9. cemal 05 Mart 2014

  diyer resmi kurumların misafirhanesi çok uygun anlaşılan millieğitim ticarete dökmüş

 10. coşkun 07 Nisan 2014

  başken ögretmen evine bende gittim gördüm çok güzel bi yer ama konaklamadım.bu fiyatlar acaba ankarada başkentde oluşundanmı bu kadar pahalı. anlaşılan meb. işi ticarete dökmüş.benim gibi ögretmen olan arkadaşlar üye kartıyla ucuza kalamıyacaksa bu yerlerde niye verdiniz ozaman üye kartlarını bizlere? ögretmen coşkun..

 11. Davut Kamacı 21 Nisan 2014

  Birçok arkadaşım değinmiş fakat ben de değinmeden geçemedim.Üyelere daha uygun fiyat uygulanmalıdır.ADINA UYGUN OLMALIDIR.

 12. FATMA 25 Haziran 2014

  KIRK YILDA BİR KEZKALACAĞIZ ÖĞRETMEN EVİNDE YER YOK ÜCRETLER ÇOK FAZLA, YANİ BİR FONKSİYONU YOK BİZİM İÇİN ÖĞRETMEN EVİNİN OTELDEN FARKIDA YOK NEDEN NEDEN NEDEN

 13. Zeki SARAÇ 26 Kasım 2014

  Her aradığımda dolu olan öğretmen evlerinin kime hizmet ettiğini 32 yıldır anlayamadım bu işte bir yanlışlık var sanırım galiba bu öğretmen evleri öğretmenlere değilde büyük başlara yapılmış alın başınıza çalın o zaman öğretmen evlerini

 14. ayfer pamuk 21 Ağustos 2015

  öğretmenlere 75 tl yazıyor 24-28 sabahına kadar ankara da kalacağım fiyatlara yemekler dahilmi acaba

 15. Tevhide tunalı 02 Ocak 2016

  Eşimin rahatsızlığı dolayısıyla Ankaraya doktora geldik. Öğretmen evinin fiyatı şaşırtıcı şaka gibi 2 kişi 150 TL o paraya Ankarada 4 yıldızlı oteller var açık büfe kahvaltı dahil …….Herhalde şaka yapmışlardır….

Yorum Yap

Ankara Öğretmenevi İletişim Bilgileri

 • Telefon: 0 312 212 96 40 (40 Hat)
 • Faks: 0 312 212 96 62
 • Adres: Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler Ankara

Booking.com