Başkent Öğretmenevi

Ankara Başkent Öğretmenevi Ankara’nın Çankaya İlçesi Beşevler Semtinde yer almaktadır.

Başkent Öğretmenevi 1993 yılında 600 yatak kapasitesi ve 290 oda ile misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Başkent Öğretmenevi, kaferyası, restaurantları, kahvaltı salonu, roof barı, pastane, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, konferans salonu, düğün salonları, toplantı odaları, fuaye sergi, kokteyl salonları, bilişim odası, erkek ve bayan kuaför salonu, fitness ve saunası ile değerli öğretmenlerimize her türlü sosyal imkanı sunmaya devam etmektedir.

Ankara Öğretmenevi Fiyatları;
ankara öğretmen evi fiyat listesi
Başkent Öğretmen Evi, Ankara’da yıllardır misafirlerine kaliteli ve çağdaş bir hizmet vermektedir. Başta öğretmenler olmak üzere tüm müşterilerin büyük beğeni ile uğrak mekanı olmaya devam etmektedir.

Ankara Öğretmenevi fiyat için lütfen sol tarafta yer alan telefonla iletişime geçiniz. Sitemizde yer alan fiyatlar farklılık gösterebilir.

Bu İlimizde bulunan diğer Öğretmen Evleri.
 

Başkent Öğretmenevi Haritadaki Konumu

"Başkent Öğretmenevi" ile ilgili yorumlar

“Başkent Öğretmenevi” için 13 cevap

 1. HASAN KORKMAZ diyor ki:

  Bu fiyatlar tek maaşlı bir öğretmene göre pahalı. Burada amaç hizmet mi karmı.

 2. TÜLİN ALTIAY diyor ki:

  Bu fiyatlar bir öğretmen için çok pahalı. Öğretmen evinden herkes faydalansın tabi ki.. fakat üye öğretmenler çok çok ucuza faydalanmalılar… Yazılan fiyatlar bize göre lüks oteller gibi..

 3. Ömer Öztürk diyor ki:

  Ben öğretmen değil yazarım. Ankaraya gelmeden önce, nezih yerdir diye kalmak için aradım. 95 lirayı duyunca afalladım. Burada, Üsküdar’da en pahalı otel seksen t.l. Üstelik burası tarihi ve turistik şehir. Ankara pahalı bir şehir olmasa gerek. Elbette bu kurum da para kazansın ama 1 trilyon servetin olsa 95 t.l. vermek istemezsin. Sanki daha baştan bir kazık atma çabası seziliyor.

 4. Yakup diyor ki:

  Ankara benim 18 yıl yaşadığım bir kent.Şu anda İstanbul da yaşıyorum,fakat iş ve akraba bağlarım nedeniyle sık sık gidip gelmek durumundayım,ve her gelişimde öğretmen evlerini tercih etmek istiyorum,fakat bu ücretlerle artık imkansız hale gelen konaklama masrafı nedeniyle kalamıyorum.Ben emekli bir vatandaş olarak daha uygun bir fiyat düzenlenmesini talep ediyorum.

 5. hülya diyor ki:

  öğretmen dışında herkes konaklayabiliyorsa adını niye öğretmen evi koymuşlar bunu anlamakta zorlanıyorum

 6. esra diyor ki:

  Bu fiyatlar ne çok şaşırdım öğretmenevi fiyatlarına bir sabitli,k getirilmeli bence 30 35 liraya kaldığım öğretmenler evleride pekala 5 yıldızlı imkanlar sunuyordu.sadece Ankarada olması mı bu fiyatı gerektiriyor.

 7. ethem diyor ki:

  ğretmen dışında herkes konaklayabiliyorsa adını niye öğretmen evi koymuşlar bunu anlamakta zorlanıyorum
  Bu fiyatlar bir öğretmen için çok pahalı. Öğretmen evinden herkes faydalansın tabi ki.. fakat üye öğretmenler çok çok ucuza faydalanmalılar… Yazılan fiyatlar bize göre lüks oteller gibi..

 8. Erol Arig & Gülderen Arig diyor ki:

  Degerli Tülay hanima ben sahsim olarak. Telefonda oda rezerve etmek istedigimde yardim severligi ve nezaketinden dolayi kendilerine tesekkürlerimi bu an iletmek istedim.
  Saygilarimla
  Erol arig

  11.2.2014 Sali Zürich Isvicre

 9. cemal diyor ki:

  diyer resmi kurumların misafirhanesi çok uygun anlaşılan millieğitim ticarete dökmüş

 10. coşkun diyor ki:

  başken ögretmen evine bende gittim gördüm çok güzel bi yer ama konaklamadım.bu fiyatlar acaba ankarada başkentde oluşundanmı bu kadar pahalı. anlaşılan meb. işi ticarete dökmüş.benim gibi ögretmen olan arkadaşlar üye kartıyla ucuza kalamıyacaksa bu yerlerde niye verdiniz ozaman üye kartlarını bizlere? ögretmen coşkun..

 11. Davut Kamacı diyor ki:

  Birçok arkadaşım değinmiş fakat ben de değinmeden geçemedim.Üyelere daha uygun fiyat uygulanmalıdır.ADINA UYGUN OLMALIDIR.

 12. FATMA diyor ki:

  KIRK YILDA BİR KEZKALACAĞIZ ÖĞRETMEN EVİNDE YER YOK ÜCRETLER ÇOK FAZLA, YANİ BİR FONKSİYONU YOK BİZİM İÇİN ÖĞRETMEN EVİNİN OTELDEN FARKIDA YOK NEDEN NEDEN NEDEN

 13. Zeki SARAÇ diyor ki:

  Her aradığımda dolu olan öğretmen evlerinin kime hizmet ettiğini 32 yıldır anlayamadım bu işte bir yanlışlık var sanırım galiba bu öğretmen evleri öğretmenlere değilde büyük başlara yapılmış alın başınıza çalın o zaman öğretmen evlerini

Bir Cevap Yazın

Başkent Öğretmenevi İletişim Bilgileri

 • Telefon: 0 312 212 96 40 (40 Hat)
 • Faks: 0 312 212 96 62
 • Adres: Gazi Hastanesi Karşısı, Beşevler Ankara

Başkent Öğretmenevi Fotoğraf Galerisi