SON DAKİKA
Ataşehir Öğretmenevi Kemaliye Öğretmenevi Orta Öğretmenevi Kalkandere Öğretmenevi Rize Öğretmenevi Pazar Öğretmenevi Ardeşen Öğretmenevi

Antalya Öğretmenevi

Antalya Öğretmenevi oteli, odaların tamamında, ısıtma ve soğutma sistemi split klima ile sağlanmakta olup, yine bütün odalarında 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta, her odada televizyon, uydu bağlantısı, müzik yayını, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, telefon, mini bar, saç kurutma makinesi, halı zemin ve makyaj aynası bulunmaktadır

Antalya Öğretmenevi odaları; 5 Adet İki Kişilik Tek Yataklı Oda, 41 Adet İki Ayrı Yataklı Oda, 10 Adet Üç Ayrı Yataklı Oda, 4 Adet Dört Ayrı Yataklı Oda, 6 Adet Üç Kişilik VİP Oda, 10 Adet İki Kişilik VİP Oda, 2 Adet İki Kişilik Suit Oda Olmaz Üzere Toplam 78 Oda, 180 kişilik kapasiteye sahiptir.

Antalya Öğretmenevi açılışından itibaren Ülkemizin her yöresinden gelen öğretmenlerimiz ve ailelerini misafir ederek, onları kendi evlerinde imiş gibi hissettirecek kalitede hizmetlerini sürdürmesinin yanında, Başbakan, Bakan, Müsteşar ve diğer birçok üst düzey bürokratımıza da ev sahipliği yapmıştır.

Başta öğretmenler olmak üzere tüm misafirlerimizin rezervasyonlarında herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla konaklama imkanı bulmaları, aynı zamanda hizmetin gereği ve kamu yararı açısından ön ödemeli rezervasyon uygulaması yapılmaktadır.

Sitemizin Antalya Öğretmenevi ile hiç bir ilişiği bulunmamaktadır. Bilgi ve görseller tanıtım amaçlı olarak kurumun resmi web sayfasından derlenmiştir.

Antalya Merkez Ögretmenevi 2016 Fiyatları;

Oda Fiyatı (1 Kişilik) – Öğretmen 65 TL – Kamu 70 TL – Sivil 80 TL
Oda Fiyatı (2 Kişilik) – Öğretmen 110 TL – Kamu 120 TL – Sivil 140 TL
Oda Fiyatı (3 Kişilik) – Öğretmen 150 TL – Kamu 165 TL – Sivil 195 TL
Ek Yatak Fiyatı – Öğretmen 35 TL – Kamu 40 TL – Sivil 45 TL

Fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Antalya Öğretmenevi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 242 227 11 42
  • Faks: 0 242 227 02 95
  • Adres: Kültür Mahallesi Dumlupınar Bulvarı İller Bankası Yanı / Kepez - Antalya