Antalya Öğretmen Evi

Antalya Öğretmenevi oteli, odaların tamamında, ısıtma ve soğutma sistemi split klima ile sağlanmakta olup, yine bütün odalarında 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta, her odada televizyon, uydu bağlantısı, müzik yayını, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, telefon, mini bar, saç kurutma makinesi, halı zemin ve makyaj aynası bulunmaktadır

Öğretmenevi odaları; 5 Adet İki Kişilik Tek Yataklı Oda, 41 Adet İki Ayrı Yataklı Oda, 10 Adet Üç Ayrı Yataklı Oda, 4 Adet Dört Ayrı Yataklı Oda, 6 Adet Üç Kişilik VİP Oda, 10 Adet İki Kişilik VİP Oda, 2 Adet İki Kişilik Suit Oda Olmaz Üzere Toplam 78 Oda, 180 kişilik kapasiteye sahiptir.

Antalya Öğretmen Evi açılışından itibaren Ülkemizin her yöresinden gelen öğretmenlerimiz ve ailelerini misafir ederek, onları kendi evlerinde imiş gibi hissettirecek kalitede hizmetlerini sürdürmesinin yanında, Başbakan, Bakan, Müsteşar ve diğer birçok üst düzey bürokratımıza da ev sahipliği yapmıştır.

Başta öğretmenler olmak üzere tüm misafirlerimizin rezervasyonlarında herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla konaklama imkanı bulmaları, aynı zamanda hizmetin gereği ve kamu yararı açısından ön ödemeli rezervasyon uygulaması yapılmaktadır.

Sitemizin Antalya Öğretmen Evi ile hiç bir ilişiği bulunmamaktadır. Bilgi ve görseller tanıtım amaçlı olarak kurumun resmi web sayfasından derlenmiştir.

Bu İlimizde bulunan diğer Öğretmen Evleri.
 

Antalya Öğretmen Evi Haritadaki Konumu

"Antalya Öğretmen Evi" ile ilgili yorumlar

Bir Cevap Yazın

Antalya Öğretmen Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 242 227 11 42
  • Faks: 0 242 227 02 95
  • Adres: Kültür Mahallesi Dumlupınar Bulvarı İller Bankası Yanı / Kepez - Antalya

Antalya Öğretmen Evi Fotoğraf Galerisi